Od Tatier k Dunaju 2020

Dobrý deň,

dovoľujeme si Vás informovať, že v termíne 15.-16.8.2020 sa už tradične uskutoční ôsmy ročník najväčšieho 345 kilometrového štafetového behu na Slovensku Od Tatier k Dunaju 2020 (ďalej OTKD 2020), ktorého trasa vedie z Jasnej do Bratislavy, zároveň vedie aj cez vaše/u mesto/obec a účastní sa ho cca 3000 bežcov. Radi by sme Vás touto cestou chceli osloviť a zároveň poprosiť o pomoc a spoluprácu.

ČO BY SME POTREBOVALI: Dobrovoľníkov :) – potrebujeme dobrovoľníkov, ktorí pôjdu pracovať na OTKD 2020. Ideálne zodpovedných ľudí (nemusia mať nutne 18 rokov) – dvaja na odovzdávku, ktorá bude v meste/obci jedna.
ČO JE ICH ÚLOHOU: Ich úloha pozostáva z dvoch „funkcií“: prvou je – navigátor – je to osoba, ktorá stojí na dohodnutom mieste, je označená reflexnou vestou a usmerňuje účastníkov behu na trati.
druhou je – koordinátor  odovzdávky – ktorého úlohou, je zapisovať si čísla pribiehajúceho a štartujúceho bežca (tí sa na odovzdávke striedajú). Nie je to však nutnosťou, nakoľko majú všetci bežci GPS tracker.
Ich ďalšou spoločnou úlohou je udržiavať poriadok v zóne prebehu cez odovzdávku, preto sú na odovzdávke vždy minimálne 2 osoby. V prípade potreby môžu byť dobrovoľníci využití na koordinovanie dopravy / parkoviska. Tento rok z dôvodu COVID opatrení je potrebné, aby pracovníci na odovzdávke dezinfikovali Toi Toi búdky nami prideleným dezinfekčným prostriedkom, každé dve hodiny ( stačí priestor vystriekať ). Na záver je potrebné upratať priestor odovzdávky / parkoviska a smeti vyhodiť do komunálneho odpadu alebo na vopred dohodnuté miesto.
DÁTUM A ČAS PRÁCE: Je to individuálne – záujemcov budeme kontaktovať a podrobne o všetkom informovať ako aj upresníme deň a čas, v ktorý by boli potrební (samozrejme pohybujeme sa v rozmedzí dátumu 15.-16.8.2020).
TRVANIE: Pracovná doba je pohyblivá no je potrebné rátať s cca 12 hodinami.
MIESTO ODOVZDÁVKY: je určené organizátorom (zvyčajne na tom istom mieste ako po minulé roky).
ODMENA: Odmenou za vykonanú prácu je účastnícky balíček, ktorý obsahuje medailu, Zlatý Bažant Radler, promo produkty partnerov, samozrejme dobrý pocit z kvalitne vykonanej práce a našu veľkú vďaku.

Viac info o behu nájdete na stránke:  https://www.odtatierkdunaju.sk...

V mene agentúy QUINTA ESSENTIA Vám vopred ďakujem za odpoveď a prajem kásny deň

Mgr. art. Michaela Miženko
Kontakt: +421902099660

Máte otázky? Obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme.

+421 35 659 12 13 · info@komjatice.sk